O blogu


blog, łódź, biedronka w kuchni, biedronka, proste przepisy


Blog Biedronka w kuchni powstał w czerwcu 2012 roku. Powód, dla którego zdecydowałam się na jego założenie był prozaiczny- chciałam ułatwić znajomym dostęp do sprawdzonych przeze mnie przepisów. Z czasem na blogu zaczęły pojawiać się nie tylko przepisy, ale także informacje i relacje o wydarzeniach i imprezach kulinarnych odbywających się w Łodzi, takich jak Festiwal Dobrego Smaku czy Targi Natura Food. 

Po kilku latach prowadzenia bloga wiem, że z całą pewnością nie będzie on najlepszym i najpiękniejszym blogiem kulinarnym zdobywającym nagrody i wyróżnienia. Mam również świadomość, że nie jest to najbardziej dopracowane miejsce w sieci- jest ono jednak najlepsze, jakie jestem w stanie stworzyć dysponując bardzo ograniczonym czasem na jego prowadzenie. Zamiast wymyślać nowe sposoby dotarcia do coraz większej grupy czytelników i zastanawiać się nad kolejnymi ulepszeniami bloga wolę zaszyć się w mojej małej kuchni i gotować, gotować, gotować... 

Biedronka w kuchni to strona, na której nie zasypię Was reklamami, tekstami sponsorowanymi i wpisami, które wg wszelkich oznak na niebie i ziemii powinny bić rekordy odwiedzin.To miejsce, w którym oprowadzam Was po moich ulubionych przepisach i dzielę się tym, co mnie inspiruje tak, jak dzielę się ze znajomymi podczas rozmów w pozawirtualnej rzeczywistości.

Rok 2015 przynosi nowe plany i drobne zmiany. Czego możecie się spodziewać w ciągu nadchodzących dwunastu miesięcy? Przede wszystkim sukcesywnie będę rozbudowywać dział Biedronka poleca opisując w nim nie tylko moje ulubione książki kucharskie, ale także to, co mnie inspiruje i ułatwia zmagania z codziennością. Co więcej, raz w miesiącu pojawi się zbiorcza notka przypominająca Wam o przepisach, które już są na blogu.


Do sklikania!

Asia - Biedronka w kuchniKONTAKT:
e-mail: biedronkawkuchni(at)gmail.com
www.facebook.com/biedronkawkuchni

2 komentarze :

Deli pisze...

I to jest najważniejsze!! Od początku do końca bycie sobą, nawet w kuchni :* Zdecydowanie mogłabym zrobić kopiuj+wklej i część opisu wrzucić do siebie ;)

Biedronka pisze...

Deli, jak to mówią- jaka matka- taka natka ;)

font-family: 'Comfortaa', cursive;